صفحه اصلی     خدمات ما     نحوه ثبت نام     نحوه پرداخت     عکس     پیگیری وضعیت پرونده     سوالات متداول     بعد از قبولی     تماس با ما   

 

 اندازه عکس باید استاندارد باشد. به طور خلاصه عکس 5در5 سانتیمتر. شایان ذکر است اندازه های استاندارد در ایران 3 در 4   و یا 6 در 4 است ولی در ایالات متحده 5 در 5 سانتیمتر است. خوشبختانه بسیاری از عکاسی ها با سایز استاندارد پاسپورت آمریکایی (5 در5 ) آشنا هستند.  خانم ها می توانند با حجاب اسلامی عکس بگیرند به شرط اینکه گردی صورت و تا اندازه ای گوش ها دیده شوند. ( عکس با حجاب اسلامی هیچ تاثیر منفی در شانس شما ندارد) مردها کلاه و عینک نزنند. زن ها هم عینک نزنند. عکسی که در نهایت با مدارک شما ارسال خواهد شد باید دیجیتالی باشد. اگر مدارکتان را با پست برای ما ارسال می کنید نگران نباشید همکاران ما عکس شما را اسکن خواهند کرد. عکس دسته جمعی نگیرید. عکس همه ی اعضای خانواده باید جدا جدا باشد. پشت صحنه عکس باید روشن و سفید باشد. باید مستقیم به دوربین نگاه کنید. پشت سرتان سایه نیفتد. روی صورتتان سایه نباشد. عکس تار و نامعلوم و ناقص نباشد. درصورتی که عکستان را با پست برای ما ارسال می کنید تا ما اسکن کنیم حتما پشت عکس نام و نام خانوادگی را بنویسید. اگر عکس تان را به صورت دیجیتالی برای ما ارسال می کنید نام فایل را اولا به لاتین بنویسید (به انگلیسی) دوما نام فایل  نام نفر باشد. اگر مثلا نام فایل عکس 090711 باشد ما نمی دانیم که این عکس پدر است یا عکس پسر است، عکس مادر است یا عکس دختر است و غیره. باید نام فایل نام نفر باشد مثلا Ali_Rezaei در این صورت ما می دانیم که عکس آقای علی رضایی را داریم . اگر نام پدرو پسر یکی باشد و هر دو جوان و بشاش لطفا نام فایل را اینطور انتخاب کنید Ali_Rezaei_Pedar   و Ali_Rezaei_Pesar  .
 
عکس باید به صورت دیجیتال و با فرمت JEPG   باشد. اندازه و شفافیت (Resolution) عکس ها باید 600 در 600 پیکسل بوده و عمق رنگ color depth  آن باید 8 بیت یا 24 بیت رنگی و 8 بیت خاکستری باشد.
عکس می تواند هم رنگی و هم سیاه و سفید باشد.
 

 

یک نمونه ازعکس قابل قبول

 

یک نمونه ازعکس قابل قبول

 

--------------------------------------------------------------------

 

نمونه عکسهای غیر قابل قبولعکس خود را رتوش نکنید.عکس خود را عمودی بگیرید.

 

عکس خود را از روبرو بگیرید، عکس سه رخ  یا نیم رخ نگیرید.کله خیلی بزرگ افتاده است.

 

کله خیلی کوچک افتاده است.نمای پشت عکس سفید نیست.

 

عکس نقطه نقطه است و کیفیت عکس پایین است.عکس تار است و فوکوس نیست.


 


کیفیت عکس پایین است.فلاش بر روی عینک افتاده است. ما پیشنهاد می کنیم که اساسا عینک را بردارید.

 

 عکس بیش از حد تیره است.

 

رنگهای عکس غیر طبیعی است.

 

کنتراست عکس بالا است.روی صورت سایه وجود دارد.


 

نور بیش از حد به صورت تابیده است.پشت عکس سایه افتاده است.

 

  صفحه اصلی

  خدمات ما

  نحوه ثبت نام

 نحوه پرداخت

  عکس

  پیگیری وضعیت پرونده

  برندگان سالهای قبل

  سوالات متداول

  بعد از قبولی

  عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

 

Dv4iran [at] gmail [dot] com

گرین کارت، ثبت نام گرین کارت

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به  (گروه مشاوران ایرانی بستون) می باشد.