صفحه اصلی     خدمات ما     نحوه ثبت نام     نحوه پرداخت     عکس     پیگیری وضعیت پرونده     سوالات متداول     بعد از قبولی     تماس با ما   

 

شرایط ثبت نام گرین کارت آمریکا:
کلیه متولدین ایرانی ساکن داخل یا خارج کشور و بالای 18 سال می توانند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا شرکت کنند. شما باید یا دیپلم متوسطه داشته باشید و یا اینکه دارای دو سال سابقه کار در کاری که برای انجام آن کار لازم است دو سال دوره کارآموزی ببینید ( کلیه مشاغل فنی وحرفه ای وخدماتی ) .

 

مدارک لازم برای ثبت نام گرین کارت آمریکا

شما از دو طریق می توانید در گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید

الف. ارسال فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا به آدرس  ایمیل Dv4iran[at]gmail[dot]com 

ب. ارسال فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا به نشانی پستی  گروه مشاوران

 کرج صندوق پستی شماره 354-31535

2- واریز هزینه ثبت نام گرین کارت آمریکا به یکی از شماره حساب ها (برای آگاهی از نحوه پرداخت اینجا را کلیک کنید)

3- ارسال عکس (برای آگاهی از تنظیمات عکس اینجا را کلیک کنید)
نحوه ثبت نام گرین کارت آمریکا:
برای اینکه همه ی هموطنان علاقمند بتوانند در قرعه کشی گرین کارت آمریکا ثبت نام کنند چه دوستانی که امکان ارسال ای میل دارند و چه هموطنانی که علاقمند به ارسال پستی مدارک هستند ای میل و نشانی پستی در داخل و خارج کشور تدارک دیده شده است. در مرحله ثبت نام قرعه کشی گرین کارت آمریکا حداقل اطلاعات بدون ارایه مدارک مورد نیاز است. شما باید سعی کنید که از روی شناسنامه و در صورتی که گذرنامه دارید با دقت نام و تاریخ تولدتان را به ما اعلام کنید. اگر تاریخ تولدتان را به میلادی نمی دانید نگران نباشید همکاران ما تاریخ را به میلادی تبدیل خواهند کرد. اگر گذرنامه ندارید به نحوی که بعدا در گذرنامه، نامتان را به انگلیسی خواهید نوشت به ما بدهید. هرگونه اشکال و عدم تطبیق نام شما در گذرنامه ای که با آن به سفارت خانه خواهید رفت و فرم ثبت نام می تواند به قیمت رد شدن گرین کارتتان تمام شود.
افراد متقاضی بالای 18 سال می توانند برای خود به تنهایی و یا برای خود و خانواده شان (شامل همسر و فرزندان مجرد زیر 21 ساله) به عنوان همراه، تقاضای گرین کارت آمریکا نمایند. در صورت قبولی فرد متقاضی برای همسر و فرزندان هم گرین کارت آمریکا صادر خواهد شد.


نشانی شما در فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا:
شما می توانید نشانی خودتان را در ایران به ما بدهید ( به فارسی) ما به انگلیسی ترجمه خواهیم کرد. کد پستی 10 رقمی فراموش نشود.
شما می توانید نشانی دوستان و آشنایان را در خارج از کشور به ما بدهید.
شما می توانید از ما بخواهید تا بدون هیچگونه هزینه اضافی نشانی ما در
ایالات متحده به عنوان نشانی پستی شما داده شود.


چه زمانی در گرین کارت آمریکا ثبت نام کنم؟
از طریق این تارنما در تمام اوقات سال می توانید در گرین کارت آمریکا ثبت نام کنید. همکاران ما فرم های ثبت نام مربوط به هر دوره گرین کارت لاتاری آمریکا را در مدت زمان بین ماه اکتبر تا دسامبر هرسال (زمان رسمی ثبت نام گرین کارت آمریکا) در سایت رسمی دولتی لاتاری آمریکا ثبت خواهند کرد. به مجرد ثبت فرم شما برایتان یک ای میل ارسال و شماره رهگیری ثبت نامتان در وب سایت رسمی گرین کارت را به همراه رسید ثبت نام حضورتان تقدیم می کنیم. در زمان ارسال مدارکتان به دفتر ما یک شماره پرونده صادر می شود . شماره پرونده تان در این تارنما برای سال جاری با کد
شروع می شود.ثبت نام گرین کارت آمریکا با ما:
برای ثبت نام گرین کارت آمریکا ترجیح ما این است که فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا را از سایت دانلود و تکمیل شده آن را به آدرس ایمیل ما ارسال نمایید.در صورت ایمیل کردن تکمیل شده ی فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا فرایند ثبت نام گرین کارت شما سریع تر انجام می شود.


لطفا فرم ثبت نام گرین کارت ( فرم ثبت نام گرین کارت به صورت WORD ، به صورت  PDF ) ضمیمه را دانلود و تکمیل نموده به ما ای میل و یا با پست ارسال فرمایید. پرونده شما در سیستم ما زمانی ثبت می شود و شماره پرونده صادرمی گردد که هزینه ثبت نام دریافت شده باشد.
پس از دریافت فرم ثبت نام گرین کارت  ( فرم ثبت نام گرین کارت به صورت WORD، به صورت  PDF ) و هزینه ثبت نام گرین کارت آمریکا، یک شماره پرونده صادر می شود. شماره پرونده با DV شروع می شود. این شماره پرونده برای پیگیری های بعدی و تکمیل پرونده های ناقص استفاده می شود. همچنین در صورت معرفی مشتریان جدید لازم است که مشتریان جدید شماره شما را به ما بدهند تا ترتیب ارسال هدیه ی 5 هزار تومانی فراهم شود.
 


بهترین زمان برای ثبت نام گرین کارت آمریکا :
هرچه زودتر بهتر، این قبیل کارها همیشه به راحتی انجام نمی شود گاهی اوقات لازم است که عکستان را تجدید کنید. گاهی اوقات ترافیک وب سایت وزارت خارجه آمریکا برای ثبت فرم های گرین کارت مسدود است. گاهی اوقات اشکالی وجود دارد که لازم است همکاران ما با شما تماس بگیرند. نمی شود برای ثبت نام گرین کارت آمریکا سالجاری در آخرین روزهای ثبت نام گرین کارت اقدام کرد. هرچه زودتر اقدام کنید درخواست مطمئن تری ارسال خواهید نمود و ما فرصت بیشتری برای کنترل کیفی داریم. زمان ثبت نام رسمی گرین کارت در وب سایت وزارت امورخارجه آمریکا

DV-2018 Program: Online registration for the DV-2018 Program begins on Tuesday, October 4, 2016 at 12:00 noon, Eastern Daylight Time (EDT) (GMT-4), and concludes on Monday, November 7, 2016 at 12:00 noon, Eastern Standard Time (EST) (GMT-4)..

 است.

 

جهت دریافت فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا روی یکی از لینک های زیر کلیک کرده و گزینه SAVE را انتخاب و یا از فرم ثبت نام آنلاین استفاده نمایید

فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا به صورت WORD

فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا به صورت  PDF

در صورتی که برای دانلود فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا مشکل دارید می توانید فرم ذیل را در ایمیلتان کپی و پیست کنید و اطلاعات لازم برای ثبت نام را بفرستید.

برای دریافت فرم ثبت نام گرین کارت آمریکا اینجا را کلیک کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل Dv4iran[at]gmail[dot]com  تماس حاصل فرمایید.
 

  صفحه اصلی

  خدمات ما

  نحوه ثبت نام

 نحوه پرداخت

  عکس

  پیگیری وضعیت پرونده

  برندگان سالهای قبل

  سوالات متداول

  بعد از قبولی

  عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

 

Dv4iran [at] gmail [dot] com

گرین کارت، ثبت نام گرین کارت

کلیه حقوق و امتیازات این سایت متعلق به  (گروه مشاوران ایرانی بستون) می باشد.